2 Products

Filters
Done
 • Středofrekvenční odporové svařovací zařízení BPSNF-2×3.200SF obsahuje dva svařovací boxy. Zatímco v jednom boxu probíhá automatický svařovací proces v druhém boxu operátor vyjímá hotový svařenec a následně zakládá díly svařence pro další cyklus. Svařovací manipulátor obsluhuje oba boxy a jeho přejezd mezi boxy je pro bezpečnou činnost operátory po dobu jeho činnosti blokován.
  Svařovací manipulátor je osazen třemi páry pneumatických svařovacích hlav ovládaných proporcionálními ventily pro řízení síly svař. hlav.

  Napájecí napětí 3×400 V, 50 Hz
  Svařovací proud 10 – 30 kA DC Dimenzování el. přípojky – doporučené jištění 250 A
  Celkový instalovaný příkon jm. 265 kVA
  Počet svařovacích pneumatických hlav 2×3

 • Středofrekvenční svařovací zařízení jsou určena pro náročné aplikace při svařování dílů z běžných uhlíkových ocelí, nerezových ocelí, případně i pro svařování hliníku. Kvalita průběhu svařovacího proudu je při svařování kontrolována a vyhodnocována v reálném čase. K řízení tlaku vzduchu svařovací hlavy jsou použity proporcionální ventily.
  Středofrekvenční svařovací zařízení jsou zpravidla dodávána i s ověřením vlastní technologie, popř. se speciální konstrukcí zařízení, jako např. s výsuvnou spodní elektrodou nebo osazené svařovacím přípravkem.